pirmdiena, 2015. gada 8. jūnijs

Brīvdabas muzeja gadatirgus 2015

Aizvadītās brīvdienas - pilnas pozitīvu emociju un saules.
Šis gadatirgus vienmēr ir īpašs, ar savu auru, ko rada gan tirgotāji, gan apmeklētāji. Tik daudz smaidu, pozitīvu atsauksmju, komplimentu un uzslavu laikam jau nesaņemsi nevienā tirgū.
Kādā galerijā ieraudzīju arī sava galda stūrīti, ar smaidīgajiem spilvenkaķiem, tad nu mīļš smaids un pozitīvas emocijas arī Tev, šī bloga apmeklētāj! Un paldies, ja arī bijis šī tirgus dalībnieku/apmeklētāju vidū un palīdzēji šo atmosfēru radīt. Tā ir burvīga tradīcija.

1 komentārs:

  1. Jā, gadatirgus apmeklējums vienmēr ir pozitīvs lādiņš visam pārējam gadam - gan ar radošām idejām, gan ar izņēmuma kārtā paciešamām cilvēku masām brīvā dabā, gan pozitīvo noskaņu visu apmkelētāju vidū,
    Žēl, ka šogad tirdziņu nesanāca apmeklēt, bija vecākajai meitai, beidzot 1.klasi, apsolīts brauciens uz Rundāles pili. Bet prieks, ka visu varēja detalizēti izpētīt norādītajā fotoalbumā.
    Inga, lai nākamais gadatirgus ir naudīgiem apmeklētājiem bagāts un pašai radošu iedvesmu! Manas jaunkundzes ļoti sapriecājās par bildē redzamajiem mīļukiem!!!!

    AtbildētDzēst